Zápisník jednoho snílkaProsinec 2013

Tak přece jenom Ježíšek přišel :)

26. prosince 2013 v 11:34 Spolčo
A myslím, že mi swplnil mé přáni... Byl to opravdu krásný Štědrý den. Mamka nedělala vše na poslední chvíli, takže byl takový pohodový. No... den předtím to bylo k nevydržení. Měla takové ty blbé kecy.

Taťka si dělal strašnou srandu o tom, jak ani kapr napromluvil, když přišla jeho smrt -_- Moc mi to srandovní nepřišlo. Tvrdil jak ani nehekl a nestačil říct poslední slova... Ach jo.. Celý taťka :D :D

Každy rok na Štědrý den se dívám na nějaký film. Tentokrát jsem se dávala na Hunger game. Připadalo mi to neskutečně dlouhé... Wow. Moc se mi to líbilo. Prostě božíí

Popravdě, nejím bramborový salat. Já už ho odmalička nejím. Prostě mi nějak nechutná a nwm proč. Brambory jím! Tatarku taky... Jsem prostě mlsná ;) Kapr byl dobrý... Mňám. Neměl chybu.

A nakonec přišla ta suprová chvíle rozbalováni dárku. Byla jsem unešena, co jsem dostala. Ty kninhy. Byla jsem unešena. Nejvíce z upíří deníku. Hned jsem se vrhla do čtení a na pár stránek mě to zarazilo. Elena tam měla blond vlasy a malou čtyč letou sestru. Žádného bratra a ani obarvené vlasy na Brunet. To jsem se tak trochu zamotala. Bylo tam spousta jiných věci, které ve filmu byly změněny. I to Elenino chování: Musím mít každého koho chci. Chci Stefana a taky ho dostanu. Co chci
to budu mít... Uf to jsem se trochu polekala :(


Jinak jsem dostala voňafku od Katty Perry. Voní fakt boží. A několik druhů čaje. Já jsem jim taky koupila všem druhy čaje, aby si vyskoušeli a posoudily, který s nich je asni nej :) ... A tam ta krabice... V tom byl rozpustný čaj. Moc není dobrý, protože to chutná jako hnusná mentolka. Bléé... Jinak je to hraci skřínka, která se točí a na ni jsou krásy Anglie :D :* To Bude asi tam vše :)

Ako na nový rok tak po celý rok

24. prosince 2013 v 16:38 Téma týdne
A už je ten rok za námi... Je to neuvěřitelné, jak ten čas letí. ještě před chvíli jsme připijeli k novému roku 2013 a teď
se sejdeme zas...

Každy rok je to stejný...
Řekneme si, co jsme dělali špatně a nebo při nejlepším si povzpomínáme na ty Good vpomínky (při nejhorším ty špatné). Další rok čas na to, abychom začali od znova. Abychom se ponaučily z chyb, které jsme udělali.

Každou vteřinou stárneme. Čas běži a jsme čím dál starší a starši. Ani si to vůlastně nedokážeme představit.

Nevím, co bych měla psát dál. Snad jen to, že vám přeji hodně štěstí... :)

Vánoční atmosféra

21. prosince 2013 v 10:47
Sníh

Sníh to je součást vánoc. I když to poslední dobounevypadá. Večer když se podíváš z okna a uvidíš jak se třpytí v měsíčním záři. Nebo ráno jak vyběhneš z postele se podívat, jestli už napadl. Stopy ve sněhu, andělíček, koulovaná.

Teplíčko

Nejlepší pocit, když si uvaříš něco horkého, lehneš a zabalíš se do jemňoučké deky. A to nejlepší, když, vypustíš myšlenky z hlavy a podíváš se na nějaký bezva film. Není to krásný pocit?

Advent

Ta nedočkavost na dárky. Ten pocit, když zapaluješ postupně každou neděli svíčku a nemůžeš se dočkat. Pomyšlení na Štědrý den.

Prázdniny

Nemohla jsem se dočkat, kdy už konečně budou ty prázdniny. Poslední týden se mi opravdu moc nechtělo učit. Zdálo se mi, že tenhle týden je nekonečný a nikdy nezkončí. I přesto, jak se mi nechtělo učit, jsem zvedla zadek a zkoušela jsem natloukat angliská slovíčka do hlavy.

UF.. Hlavně, že už konečně začli :*

Kamion Coca Cola :*

20. prosince 2013 v 14:11 Spolčo
Po prvé v životě jsem byla na Coca Cola Kamion. Bylo to hezké, ale musím říct, že jsem čekala něco lepšího. Nemyslí, že kamion byl hnusný.... Býl nádherný! Ale to vystoupeni, které tam měli... Pane bože... Jen dala ruku na čelo a kývala hlavou. Myslela jsem si, že jsem v Americe nebo co. Opravdu nevím, proč do toho tahali Santu a jeho skříctci. Nevím, jak se stalo, že do Česka se dostal dědek. Proti Santovy nemám, ale já jsem zvyklá, že dárky nocí Ježíšek a ne tlustý dědek, který má problém s obezitou.

No zpátky k tomu výstupu. Myslela jsem, že budou říkat něco o tom ať se nám líbi kamion. Ale přitom to bylo pro malé dětska... Opravdu strašny! Horší vystoupení pro dětská jsem neviděla. Místo toho, abychom se podívali do betléma, se teď budeme votit se Santou. Gratulece! K tomu vystoupení... co tam říkali, jake blboviny mluvily.

"Tady skřítek Mítek vám něco poví!"
"Pojdtě lidi tancovat! Zeptáme se Santy, jestli nechce tancovat s námi! ÁÁÁ! Ho boužel bolí záda"
"Křítek nám pustí nějakou písničku! Pusť nám prosím nějakou pomalou písničku!"
"Santa nám chce něco říst! Vzkazuje: Hou! Hou! Hou! Veselé vánoce!"

Vím, že na Coca Cole je nakreslený Santa... Lidi prosím vás. Nežijeme v Americe ale v Česke... MOc to nejde vydět, co jsem vyfotila já vím... Ale tady je nějaký důkaz.


the Hobit

16. prosince 2013 v 17:28 Spolčo
Byla jsem v kině na the Hobit Šmakova dračí poušť v původním znění. Moc se mi to líbilo. Doporučují všem, co jsou milovníci fantasy, nebo dobrodružných příběhů.


Podle mě to bylo lěpší, než Pan prstenu. Bylo to více takové... dobrodružnjěší. Neříkam, že Pan
prstenu není dobrodružný, jenom chci říct, že Pan prstenu je něco jiného, než Hobit. Přitom ty knihy na sobě navazuji.
Asi je to lepší, ptorože udělali z jedné, jediného dílu Hobita devíti hodinový film. Takžte tam dali všechny podrobnosti, co byli v knize. Jenom mi trohu připadá divné, že třináct trpaslíků několikrát zachránil krk Bilbo. Trochu mi to příjde... ehm... takové zvláštní. Předtím se bez Bilba obešly a najednou se objeví a už jsou několikrát zachráneni.

To je jedno. Proetě to bylo SUPROVÍ. Nemohu říst "Bylo to strašný" ne to nemohu. Vůbec jsem nelitovala, že jsem na to kino šla.

Znova opakuji: Doporučuji všem!