Zápisník jednoho snílkaKamion Coca Cola :*

20. prosince 2013 v 14:11 |  Spolčo
Po prvé v životě jsem byla na Coca Cola Kamion. Bylo to hezké, ale musím říct, že jsem čekala něco lepšího. Nemyslí, že kamion byl hnusný.... Býl nádherný! Ale to vystoupeni, které tam měli... Pane bože... Jen dala ruku na čelo a kývala hlavou. Myslela jsem si, že jsem v Americe nebo co. Opravdu nevím, proč do toho tahali Santu a jeho skříctci. Nevím, jak se stalo, že do Česka se dostal dědek. Proti Santovy nemám, ale já jsem zvyklá, že dárky nocí Ježíšek a ne tlustý dědek, který má problém s obezitou.

No zpátky k tomu výstupu. Myslela jsem, že budou říkat něco o tom ať se nám líbi kamion. Ale přitom to bylo pro malé dětska... Opravdu strašny! Horší vystoupení pro dětská jsem neviděla. Místo toho, abychom se podívali do betléma, se teď budeme votit se Santou. Gratulece! K tomu vystoupení... co tam říkali, jake blboviny mluvily.

"Tady skřítek Mítek vám něco poví!"
"Pojdtě lidi tancovat! Zeptáme se Santy, jestli nechce tancovat s námi! ÁÁÁ! Ho boužel bolí záda"
"Křítek nám pustí nějakou písničku! Pusť nám prosím nějakou pomalou písničku!"
"Santa nám chce něco říst! Vzkazuje: Hou! Hou! Hou! Veselé vánoce!"

Vím, že na Coca Cole je nakreslený Santa... Lidi prosím vás. Nežijeme v Americe ale v Česke... MOc to nejde vydět, co jsem vyfotila já vím... Ale tady je nějaký důkaz.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama