Zápisník jednoho snílkaLeden 2014

Jak se starám o své vlasy

26. ledna 2014 v 12:05 Spolčo
O své vlasy dobře pečuju. Myju si je dvakrát týdně a každý den si je češu… No kromě soboty. Slyšela jsem, že každý den česat vlasy není zdravé, že by taky někdy potřebovali pausu.
Používám jenom dva šampony, při nejhorším i třetí


1) Na Hebké vlasy
2) Lesk
3) Zpevňuje vlasy a dodává lesní vůni ;)

Dám si vždy jenom trochu šamponu a dám si ji na hlavu a postupně ji rozetřu po celých vlasech. Nedělám, že vlasy o sebe třu! Jenom pěkně pramen po prameni promasíruju, aby šampon zapůsobil. Konečky nejvíce, aby se nelámali…
Když už jsme u toho lámáni, tak každý měsíc nechám si ustřihnou asi půl centimetrů, abych měla živé konečky a rychle mi vlasy rostli.

POrádně si opláchnu hlavu, abych něměla mastné vlasy. Netřu si vlasy o ručník, porotm by byly suché. Prostě se zabalím do županu a nechám vlasy uschnout. To vás překvapí, ale já nepoužívám fén. Jen tehdy, kdy to je potřeba, ale jinak ne. Ani žehličku nemám. Nikdy jsem si nebarvila vlasy a nenosím žádné drdoly, natož tak copy. Prostě jim nechávám volnost.

No doufám, že jsem vám aspoň trochu poradila.... :P ;)Panna

25. ledna 2014 v 11:19 Moje výtvarné umění
Takže, je téme týdne láska a já jsem nevěděla, co napsat, nebo nakreslit. Prostě tady jsem nechtěla psát nějaké psychobláboly o citech -_- . Neni třeba....

Ale místo toho jsem nakreslila obrázek. Inspirovala jsem se podle jednoho obrázku v horoskopu ;) A myslím, že se mi povedl. Pracovala jsem na něm asi tak hodinu a půl.... nejvíce mi zebrala ta ruka. No, siced vypadá, že vlasy bli těžší, ale to jsou prostě jenom čáry od zhora dolů.

Prostě nevím, proč mi to tak připomíná lásku.... Porstě, že tak vypadá? Nebo za to může ta růže? To je jedno.... Ale musím se pochválit..

P.S. Kdyby mi někco chtěl poradit, co bych mohla na mojí kresbě zlepšit, tak mi napište ;)jaké věci nemám ráda na FB

17. ledna 2014 v 20:32 Spolčo
1) Takže, co nemám ráda na Fb jsou ty stupidní otýzky jako například:

"Máš rada svojí mámu? Like"

Ne! Já ji přímo nesnáším! -_- (ironie)

"Jde ti internet? Like"

Oh! Nám nejde internet a já vlastně nemám asni Fb učet. No my ani nemáme počítač, natož tak elektřinu...

2) Nenavidím, když lidi pišou dlouhé statusy o tom, jak prožili dnešní den. ne opravdu... Ať si pořídí "Svůj tajný deník" a mohou si tam psát jak prožili svůj den...

3) Nechápu co je špatného si dát Like na svojí profilovku (Já to sice nedělam). Když se mu libí svoje fotka, proč si nedát Like? Je to jenom přece jeho profilovka. A vlastně... proč jde vůbec o Like?

4) Focení v zrcadle s mobilem a našpulenou pusou... Ehm... No coment....Film - Mrtví a neklidní

13. ledna 2014 v 18:36 Spolčo
Takže... přece jenom vyšel český dabing na film Mrtví a neklidní. Podívala jsem se na film a byla to přímo SUPROVÁ BOMBA. Narazila jsem na tento film, díky parodii od Hilliwood - Warm Bodies.

Konečně už to nejsou romantické filmi o upírech. Né že by nebyly špatné, ale už je to takové.... ohrané....
Jedná se o zombičí lásku. Lidé se snaží vyhubyt zombíky. Zautočí na jejich hnizdo (nebo já nevím co, ale prostě uspořádali takovou misi), na němž se jeden zombík jménem R zamiloval do člověka jménem Julie. No a vzal si ji s sebou do svého letadla, kde ji držel. A dál už nevím co, jenom vím, že se Julie do něho zamilovala také a polibkem ho proměnila v člověka ;)

Škoda, že nemáme křišťálovou kouli...

9. ledna 2014 v 18:19 Téma týdne
(Nevím, jestli tohle článek je vhodný téme týdne. Nebo jestli to takhle nějak myslí)

Ptala jsem se mamky, proč mám hrozný den.... proč vůbec mám smolý den. Nebo dokone i týden. Odpověděla mi, že den je takový, jakyý si ho vytvoříš. Jenže nezapomeňme, že tu jsou i lidi, kteří vám ho pekně zkazí. Tak jak si máme udělat dobrý den? Jak se máme vyhnout smůle? Nejhorší je, že nevíme, co se stane. Nevíme, jaký bude den a na co se máme připravit.

Když jsem byli na hasičáku nebo co to bylo, poušteji nám tam vydea o tom, jak se připravit na nebezpečí. Kdyby náhodou hořel dům, že si máme mít baťůžek s věcmi na přežití. A na konci byla hláška: Štěstí přeje připraveným!!!


Máme v hlavě snad album vzpomínek?

6. ledna 2014 v 21:11 Spolčo
Napadla mě jedna taková věc. Asi půl roku se trápím kvuli klukovy. Ne že bych ho měla ráda a on o mě neměl zájem. Spíše tvrdí takové... hnusné věci o mě. Nechápala jsem to. Nejdříve jsem byla pro něho nejužasnější člověk a teď? Jsem pro něho nicka. Děvka s velkou představivostí! Tohle mi řekl.

Zpět k spomínkám. Když tak vzpomínám, zapamatovala jsem si více toho špatného. Jak mi ubližovali, nebo jak já jsem udělala nějakou volovinu, za kterou se teď stydím. Jde spíše o to, že nevzpomínám na ty dobré vzpomínky. Jenom na ty špatné, které se mi vrtají hlavou. Ty dobré časy musím vyfotit, nebo zapsat do deníku, jinak si je opravdu nezapamatuji dobře a začnu si vymýšlet, jak to mohlo dopadnout lépe... potom se mi poplete halva a mám skvělé vzpomínky smíšené.

Proč si zapamatuji jenom ty špatné? Proč? Trápila jsem se kvůli klukovy. Honily mi hlavou jenom ty špatné věci, co mi udělal, a přitom jsem zapomněla na první polibek s ním. Jak mě obejmůl a nebo jak jsme si psali na FB. Nedokážu si to vybavit přesně, protože mi zastínil hlavu s těmi pomluvami, co o mě furt říka to jedno a to same.
Proč nemám ráda Němčinu

3. ledna 2014 v 21:15 Spolčo
No když jsme dostali ve škole povinou Němčinu řekla jsem si: Ok v poho, ale když jsem viděla ty slovíčka, jak se to blbě píše. Jako kdyby někdo napsal hakueefkjes a to neco znamonalo... WoW. Potom jsem se tedy začala šprtat Německá slovíčka. Musela mi s tím pomoct mamka, protože některé byli až moc tvrdé a já jsem je nedokázal vstřebat do hlavy. A za další se mi pletli s Angliskýma slovičky.

Uf.... Se to mota, když Angličtina je takova.... plnynula nežna nebo já nevím, jak to mám popsat. Ale němčina je taka tvrdé


Kuliočko

1. ledna 2014 v 13:34 Moje výtvarné umění
No nevím, jestli moje kresba, neboli toten článek je k téma týdne. Podle mě ano, protože ke kreslení musíme mít inspiraci

Přes týden jsem nakreslila několik páry očí, které se týkají jedné holky. To je jedno jaké. Prostě jsem si trénovala kreslení a stínováni. Pracovala jsem na tom dva dny. Poslení je takový
odbytý,
protože jsem již ztrácela trpělivost.
Kreslila jsem to s dvěmi tužky a jednou černou paslekou. Většinou jsem všechno dělala s černou pastelkou. Stínováni jsem dělala s tužkou.

Inspirovala jsem se podle fotky na FB. Když jsem ji viděla, nemohla jsem odolat a okamžitě jsem se pustila do kreslení. :)

Všichni říkají, že je to boží! Suproví! Taky si myslí, že na můj věk jsem se překonala. :D No co??? Nemohu se pochválit :D :D :D :D Nejlepší jsou ty první. No prostě ťuťu :D


Gandalfůf Ohňostroj

1. ledna 2014 v 11:36 Fotky
No nevím jistě, jestli jsem ten název napsala dobře.

No tak jsme odpočítavali, kdy bude nový rok 2014. Tak, tak sjem dočetla poslední knihu Upíří deníky probuzení. Ten konec byl dobry. Ten začátek jsem se lekla, protože se tam Elena chovala jako nějaká kráva. A když ji konečně někdo řekl, že se musí vše točit okoli ni, vše už bylo OK a začalo se mi to líbít. Když jsem to tak četla, tak to bylo úplně něco jiného než serialy. Úúúplně jiné. trochu se to podobalo na Stmíváni.

Hned jsem začala fotit ohňostroj, tak doufám, že se moje fotky budou líbit :)