Zápisník jednoho snílkaNa každého leze jaro

28. března 2014 v 20:25 |  Spolčo

Opravdu se Jaro blíží a na každého padá ta jarní únava a šílenost :D. Připadá mi, že jaro bere naší energii, aby ji mohla předat rostoucímu kvítí. No jo, trochu básním, ale opravdu mi to tak připadá. Vždy, když je Jaro méně jím a nejsem tak hladová. Asi anorektičky by mi tenhle pocit záviděli a měla bych toho využít k hubnití, ale já jsem se svojí váhou s štíhlostí spokoje :D :D :D

Untitled

Neřeš a cvič, ať se z tebe tyč.


Ale prosím Vás. Přese se nebudu trápit s tvrdou dietou :D . Je mi to opravdu k ničemu radší bych lebedila u knížky a ne se namáhat jak blba, jenom aby to kilo dole :i


Namaž si chleba s nutelou a zapij to mlékem, hoď všechno za hlavu žij se svým špekem.

Neříkám, že nemám špek :D, Jistě mi tam něco roste, ale radši si dám nutellu než salát :D


Muj milí kocour Honza :P
Jak mají ty kočky a kocouři ty svoje dny, kdy se prohánějí venku a jsou několik týdnů pryč. Vždy náš Honza přišell zmrzačený. Letos přišel až moc zmzačený.

Několik týdnů nepřišel. Bylo mi to více méně jednom (ne, že bych jsem si o něho nedělala starosti, jen vím, že se vždycky vrátí) Jednou v neděli k nám přišla sousedka s tím, že Hozna má něco s okem a nechce vůbec žrát. Podívala jsem se na svého milého Honzu. Myslela jsem, že omdlím. Přední packy měl srst zalepenou krví a na noce a okolo pusy přilepenou trávu. Byl hubený, až mu šli vidět kosti. Nejvíce mě zaujalo to jeho oko. Jedno koko měl totž... hnědě. Prostě místo krásného kočíčího oka měl přetáhlou jako kdyby hnědou membránu.
Okamžitě jsem mu dala mlíko, které jenom trochu vypil. Byl dehydrovaný.
Lehl si pod stolem a vrněl. Dostala jsem další obavy, protože při tom vrnění chrčel.. I když smrděl hnisem a zashlou krví, laska k němu přemohla všechen puch a já jsem ho hladila po zádech. Byla jsem vyplašena.

Jeli jsme k veterinářovi okamžitě. Dali jsme ho do přenosného boxu a vyrazili jsme. Honza poprvé v životě jel autem a ještě k tomu zavřený v kleci. Mňoukal a zároveń vrněl. Nelíbila se mu cesta, ale byl rád, že se o něho staráme.
Veterinář nám řekl, že jedno oko je pryč. Dál mu iněkci od bolesti a antibiotika. Dal nám mastičku, která obsahovala živiny a nějaké kapky do očí.
Mastičku vůbec nelízal. Řekl nám, že kočky a psi rádi lížou tuhle mastičku, protože jim chutná, ale Honzovy ne. Tak jsme mu sánilím dali do krku takovou plastovou stříkačku pastu.

Každý týden jsme jeli k veterinářovi a postupně jsme zjišťovali, co mu je.
Chrčení - zápal plyc
Nežraní - cosi, že si nalobil dolní čelist a je teď jakási křivá (nabízeli nám, že by tu čelist nějak zadrátkovali, aby rychle srostla, ale my jsme odmítli. Máme Honzu rádi, ale už jsme ua něho dali hodně peněz a tak radši necháme, ať se to Honzovi sroste samo)

No a tak je to teď s naším kocourem :( (blbec -_- :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | Web | 29. března 2014 v 7:02 | Reagovat

Zápisník jednoho snílka? Úžasná vlastnost, prý patří jen k takovým jako jsi ty, ale já o tom nejsem přesvědčená.:-) Snílek přeci může být každý ne?:-) Hezky píšeš, maluješ i básníš, tři v jednom, to už je fakt dobrý!:-))

2 Sugr Sugr | 29. března 2014 v 7:04 | Reagovat

[1]: Odklepla jsem koment dřív než jsem zapomněla dopsal, že "snílek přeci může být člověk i starší" ne? :-)

3 dreamer-heaven dreamer-heaven | Web | 29. března 2014 v 9:27 | Reagovat

Jistě, že snílek může být každý ;)I ty můžeš být klidně snílek :)
Jestli jsem to pochopila dobře...
Název vyšel z filmu: Zápisník jedné lásky. Tenhle blog je jako kdyby můj zápisník. ;):D
Nevím, jak bych ti to měla vysvětlit jinak :( Prostě jsem dostala takový nápad. Nevěděla jsem, že to lidi budou brát jako: Snílek může být každý! Ne jenom ty.
Ale jinak mooc děkuji, že jsi mi řekla svůj názor :)

4 Tea Tea | Web | 29. března 2014 v 11:42 | Reagovat

Myslím, že na mě neleze únava jarem, ale prací, které je tolik, krom školy..
kvůli kterých chodím spát nejdřív v 1 ráno a ve škole usínám a cítím se naprosto vyčerpaná, ale pak tu jsou víkendy, které je potřeba si užít, vypnout a nic z toho nevnímat :)
Jinak kocourka je mi líto, snad to bude brzo lepší a uzdraví se :)

5 Terezka Terezka | E-mail | Web | 29. března 2014 v 23:03 | Reagovat

Suprové. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama