Zápisník jednoho snílkaFotky

Světem, letem, lapačetem

4. dubna 2014 v 19:43

Já vím, že je to divný název, ale jiný mě opravdu nenapadl :D :D (nejspíš mi zase hrabe)
když jsem byla malá, přála jsem si lapač snů. Prostě mě strašně přitahoval, ale když jsem ho viděla v krámku, tak jsem si ho nekoupila, protože mě rodiče učili, že nemám kupovat hebla.
jenže asi tak před dvěma týdny jsem se překonala a rozhodla jsem sem že si přece jenom lapač snů koupím, když mě to touha mít visící lapač snů nepřešel :D
Visí mi teď nad postelí a myslím si, že to přece jenom má nějaké ty své účinky zahánět zlé sny. Neříkám, že během těch čtrnáctí dní, co mi visí nad postelí nebyl se mi nezdála nějaká ta psycho kravina :D :D

No a tak jsem rozhodla a učinila, že vytvořím nějaké fotky, jak je lapač snů zavěšený uprostřed lesa mezi sasankami. Chtěla jsem tenhle projekt udělat dávno, ale jelikož jsem lemra lína, tak jsem to neustále odkládala.


Gandalfůf Ohňostroj

1. ledna 2014 v 11:36
No nevím jistě, jestli jsem ten název napsala dobře.

No tak jsme odpočítavali, kdy bude nový rok 2014. Tak, tak sjem dočetla poslední knihu Upíří deníky probuzení. Ten konec byl dobry. Ten začátek jsem se lekla, protože se tam Elena chovala jako nějaká kráva. A když ji konečně někdo řekl, že se musí vše točit okoli ni, vše už bylo OK a začalo se mi to líbít. Když jsem to tak četla, tak to bylo úplně něco jiného než serialy. Úúúplně jiné. trochu se to podobalo na Stmíváni.

Hned jsem začala fotit ohňostroj, tak doufám, že se moje fotky budou líbit :)

Fo - ix - ťák

24. listopadu 2013 v 12:12
 
 

Reklama